Red-slim tea 30 szt 2 g


Kiedy naturalne metody odchudzania okazują się niewystarczające, warto wspomóc codzienną dietę preparatami z ziół. Ich regularne stosowanie ułatwi zwalczenie otyłości i wzmocni motywację.

Red-slim tea 30 szt 2 g

Red-slim tea 30 szt 2 g Działanie: Kiedy naturalne metody odchudzania okazują się niewystarczające, warto wspomóc codzienną dietę preparatami z ziół. Ich regularne stosowanie ułatwi zwalczenie otyłości i wzmocni motywację do leczenia. Osobom, chcącym schudnąć bez narażenia swojego organizmu na niebezpieczeństwa, aptekarze polecają Red - Slim Tea, mieszankę ziołową firmy Elanda. To połączone działanie kwiatu hibiskusa i liści senesu. Napar z mieszanki działa łagodnie przeczyszczająco. Kwiat hibiskusa działa lekko rozwalniająco i poprawia trawienie, przez co zapobiega zastojom pokarmowym w organiźmie. Suszu z hibiskusa dodaje się często do mieszanek ziołowych dla poprawienia ich smaku i koloru. Właśnie dzięki obecności hibiskusa herbatka Red - Slim Tea ma pyszny, kwaskowaty smak i piękny czerwony kolor. Związki antranoidowe zawarte w liściach senesu podrażniając ściany jelita grubego, zwiększają jego aktywność ruchową. Prowadzi to do wydzielania przez nabłonek jelita śluzu i pobudzenia perystaltyki. Obecne w liściach senesu antranoidy hamują także wchłanianie wody, co powoduje zmiękczanie mas kałowych i ułatwia wypróżnianie. Efekt działania mieszanki Red - Slim Tea następuje już po 6 - 8 godzinach od momentu zażycia. Picie co wieczór ziołowej herbatki Red - Slim Tea pozwoli ci uzyskać zgrabną sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy. Rozwiąże także problemy związane z zaparciami i niestrawnością. 

Skład: Kwiat hibiskusa i liście senesu. 

Sposób użycia: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody. Odstawić pod przykryciem na 10 minut. Pić przy odchudzaniu 1 raz dziennie - wieczorem. 

Wskazania: Osoby skłonne do otyłości w celu pozbycia się zbędnych kilogramów. Problemy związane z zaparciami i niestrawnością. Zalecane 

Środki ostrożności: Nie podawać dzieciom do 12 roku życia i kobietom w ciąży. Nie stosować dłużej niż 7-10 dni. Jeżeli po 2-3 dniach nie występuje działanie należy zgłosić się do lekarza. 

Opakowanie: 30 torebek

Szukaj: