Produkt chwilowo niedostępny

Glukozamina i chondroityna - 750 mg (60 kapsułek)


Przyjmowanie glukozaminy i chondroityny przyczynia się do łagodzenia dolegliwości kostno-stawowowych.

Glukozamina i chondroityna  - 750 mg (60 kapsułek)

 

 

 

 

 

Glukozamina, jako budulec tkanki łącznej, znacząco przyczynia się do zachowania dobrego stanu chrząstki stawowej i odnowienia zapasu mazi stawowej. Produkcja glukozaminy zmniejsza się z wiekiem. Zapewnienie organizmowi stałego źródła glukozaminy i chondroityny pomaga zachować zdrowe chrząstki stawowe. Obecna w preparacie witamina C uczestniczy w syntezie kolagenu - głównego składnika chrząstki stawowej.

 

Chondroityna jest mukopolisacharydem odgrywającym kluczową rolę w wytwarzaniu proteoglikanów chrząstki stawowej. Zwiększa ruchomość i stabilizuje szerokość szpary stawowej. Kwas chondroityno-siarkowy będący podstawowym składnikiem kości jest dobrze wchłaniany z przewodu pokarmowego, bierze udział w ich metabolizmie i regeneracji. Ma ogromny wpływ na wytrzymałość i sprawność stawów. Połączenie glukozaminy i chondroityny gwarantuje wielokierunkową poprawę szybkości regeneracji stawów i zwiększenie odporności zarówno chrząstki, jak i kości na mikrourazy.


Preparat należy stosować przez okres przynajmniej 6-8 tygodni.W trosce o stawy należy też zmniejszyć nadwagę i zachowywać aktywny tryb życia
 

Preparat polecany jest:

- w ochronie stawów

- problemach kostno stawowych

- przy znacznym obciążeniu stawów

- dla sportowców narażonych na kontuzje

- dla kobiet w okresie menopauzy

- dla ludzi starszych

 

Sposób użycia

Osoby dorosłe 2 kapsułki dziennie przed jedzeniem popijając dużą ilością wody.

 

Skład:

Jedna kapsułka zawiera 750 mg glukozaminy oraz 600 mg chondroityny


 

 

 

Szukaj: