Produkt chwilowo niedostępny

Ginko biloba (miłorząb) ekstrakt 60 mg (60 kapsułek)


Produkt odznaczony złotym medalem za jakość, najlepiej sprzedawany USA. GINKGO BILOBA poprawia krążenie krwi w mózgu, przez co zwiększa dostarczanie tlenu i glukozy. Preparat ten poprawia pamięć i koncentracje. Produkt polecany dla diabetyków.

Ginko biloba (miłorząb) ekstrakt 60 mg (60 kapsułek)

Ginkgo biloba jest najstarszym żyjącym gatunkiem drzewa na świecie. Drzewo to może osiągać wiek 1000 lat i wysokość 30 metrów. W erze mezozoicznej, około 150 milionów lat temu, miłorząb był rozpowszechniony na całej Ziemi, także w Europie. W epoce lodowcowej zaczął znikać z powierzchni globu, z wyjątkiem Chin, gdzie jego prozdrowotne właściwości są dobrze znane od 5000 lat.

W czasach starożytnych przeniesiono drzewo miłorzębu z Chin do Japonii i Korei, gdzie czczono je jako święte. W XVIII wieku miłorząb pojawił się w Europie, gdzie do tej pory ozdabia wiele parków, a jego prozdrowotne właściwości są z powodzeniem wykorzystywane jako środek regulujący krazenie krwii.
Wyciąg z liści miłorzębu zawiera glikozydy flawonowe i terpeny, które uzupełniają się pod względem działania.

Glikozydy flawonowe działają jako tzw. "wymiatacze wolnych rodników". Poprawiają metabolizm komórek mózgowych, rozszerzają naczynia krwionośne, usprawniając w ten sposób krążenie krwi. Poprawa krążenia krwi nie ogranicza się tylko do mózgu, ale jest także obserwowana w kończynach.

DAWKOWANIE: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie 30 min przed, lub w trakcie posiłku.

 

 

Szukaj: