DROŻDŻE SELENOWE Z DODATKIEM PYŁKU KWIATOWEGO


Preparat stanowi połączenie drożdży zawierających selen oraz pyłku kwiatowego.

DROŻDŻE SELENOWE Z DODATKIEM PYŁKU KWIATOWEGO

48 kapsułek, 596 mg

Skład 1 kapsułki: pyłek kwiatowy, drożdże z gatunku Saccharomyces cerevisiae. Otoczka kapsułki: żelatyna.

Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu:

   2 kapsułki 6 kapsułek  ZDS
 Pyłek kwiatowy
 500 mg 1500 mg  -
 Drożdże z gatunku Saccharomyces cerevisiae  500 mg 1500 mg  -
 w tym      
 Selen  0,05 µg 1,5 µg  2,7%

Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.

ZDS - zalecane dzienne spożycie

Sposób przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15°C do 25°C w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Sposób użycia:

3 razy dziennie po 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Uwaga:

Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego.

Przeznaczenie:

Preparat stanowi połączenie drożdży zawierających selen oraz pyłku kwiatowego. Pomaga zwalczyć osłabienie, podnosić witalność, wzmocnić naturalne procesy obronne organizmu, a także poprawić strukturę oraz wygląd włosów i paznokci. Produkt zalecany jest  dla osób odczuwających ogólne zmęczenie oraz wspomagająco w przypadku problemów ze skórą, wypadającymi włosami i łamliwymi paznokciami.

Pyłek kwiatowy zawarty w preparacie jest cennym składnikiem odżywczym, wspiera naturalny system nerwowy osłabiony na skutek przepracowania. Jego odżywcze działanie sprawia, że jest on szczególnie polecany osobom starszym, jak i tym, co wykonują ciężką prace fizyczną lub umysłową. Pyłek kwiatowy pobudza także apetyt, skutecznie radzi sobie z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi. Przyczynia się do dobrego samopoczucia w okresie menopauzy. Wspiera zdrowy stan serca i pomaga zachować prawidłowy poziomu cholesterolu i lipidów w organizmie. Kuracja pyłkowa poprawia samopoczucie, podnosi kondycję i wzmacnia naturalną odporność organizmu. Substancje zawarte w drożdżach pomagają utrzymać prawidłową strukturę oraz wygląd włosów i paznokci.

Zawartość:

24/48/96 kapsułek po 596 mg/1 kapsułkę

Szukaj: