CALIVITA ZenThonic (mangostan)


Unikalny zestaw składników ZenThonic to niezwykle bogate źródło substancji odżywczych
CALIVITA ZenThonic (mangostan)

CALIVITA  ZenThonic (mangostan)

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

CENA KLUBOWA - 189zł - WEJDZUnikalny zestaw składników ZenThonic to niezwykle bogate źródło substancji odżywczych (biochemiczna energia życiowa) oraz fizjologicznie zdrowych „wibracji” (bioenergetyczne czynniki systemu informacyjnego). W efekcie ZenThonic stwarza każdej komórce odpowiednie warunki do pracy: umożliwia właściwy kontakt pomiędzy poszczególnymi komórkami, jak również z wewnętrznym biochemicznym i bioelektrycznym systemem informacyjnym.

Głównym składnikiem produktu ZenThonic jest owoc zwany mangostanem – jeden z najbardziej wartościowych pokarmów ludzi zamieszkujących kraje azjatyckie, określany także owocem bogów. W Azji do dnia dzisiejszego uważany jest za najbardziej święty i cenny owoc, jednak nadal jeszcze jest mało poznany w Ameryce Północnej oraz Europie.
 
    
Mangostan to roślina o wyjątkowych walorach smakowych i unikalnym składzie. Zasadniczymi aktywnymi składnikami są m.in. ksantony – flawonoidy o potężnym działaniu antyoksydacyjnym. Owoc bogaty jest również w inny cenny składnik antyoksydacyjny – witaminę C. Składniki aktywne wspierają nasz organizm w walce z wolnymi rodnikami i pomagają zachować prawidłowe funkcje komórek. Owoc ten zawiera także potas, wapń, fosfor, żelazo, witaminy B1, B2 i B6, które skutecznie wspomagają nas w zachowaniu naszego zdrowia. Pozostałe składniki produktu to koncentraty starannie dobranych i równie wartościowych owoców, korzystne dla naszego zdrowia, nadające produktowi ZenThonic wspaniały smak.
   
UWAGA!
 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.


Skład:
Koncentraty soków z:
- owocu mangostanu właściwego (Garcinia mangostana)
- czerwonych winogron
- truskawek
- żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon)
- malin
- wiśni
- jabłek
- gruszek
- borówki amerykańskiej (Vaccinium corymbosum)
- przecier gruszkowy


Opakowanie zawiera 946 ml

CENA ZA 1LITR: 250.50zł

 

"
Szukaj: