CALIVITA Smokerade


Polecany zarówno nałogowym palaczom, jak i tym, którzy palą biernie.

CALIVITA Smokerade

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

CENA KLUBOWA - 78zł - WEJDZPreparat zawierający w swoim składzie komplet przeciwutleniaczy, skomponowany tak, aby złagodzić negatywne skutki palenia tytoniu. W związku z tak korzystnym działaniem polecany zarówno nałogowym palaczom, jak i tym, którzy palą biernie.

Jeśli tak, na pewno jesteś świadomy tego, że powinieneś rzucić palenie, aby zachować zdrowie. Jeśli jednak nie jesteś w stanie dokonać aż tak dużego wyrzeczenia, powinieneś przynajmniej spróbować ochronić swój organizm przed szkodliwymi skutkami nawyku palenia.

W naszej ofercie proponujemy specjalny preparat dla palaczy SMOKERADE, w którego skład wchodzi kompleks przeciwutleniaczy. Jeżeli palisz papierosy lub jesteś po prostu biernym palaczem to SMOKERADE pomoże złagodzić negatywne skutki działania nikotyny na Twój organizm. Również podczas palenia do organizmu dostaje się tlenek węgla (trucizna dla krwi i tkanek), kadm (ma działanie nefrotoksyczne) oraz mnóstwo innych związków chemicznych zatruwających organizm.

Preparat został tak skomponowany, aby zneutralizować te związki, które zagrażają zarówno nam jak i naszym bliskim palącym biernie.

Witamina C, E, koenzym Q10, cynk, (aktywator enzymu dysmutazy nadtlenkowej) i selen (aktywator peroksydazy glutationu) są synergicznie działąjącymi przeciwutleniaczami. Razem są w stanie zapobiec uszkodzeniu naczyń krwionośnych, płuc, pęcherza moczowego. Natomiast, wyciąg z owocu cayenne bierze udział w regulacji funkcjonowania układu oddechowego, kwas elagowy wywiera wpływ na oczyszczanie i ochronę komórek, a także poprawia funkcjonowanie wątroby odpowiedzialnej za neutralizację karcenogenów.

Cynk i selen chronią nerki przed nefrotoksycznym wpływem kadmu. W związku z tak szerokimi zaletami preparatu polecamy go nie tylko nałogowym palaczom, ale także tym, którzy "palą" biernie.

1 tabletka zawiera:
Owoc Cayenne...300 mg
Kwas elagowy...5 mg
Witamina C...60 mg
Witamina E...10 mg
Cynk...5 mg
Selen...20 mcg
Koenzym Q10...2,5 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty...2,5 mg (std. 20% polifenoli)

Sposób użycia: 1 tabletka 3 razy dziennie w trakcie posiłku.


Opakowanie zawiera 90 tabletek.

"
Szukaj: