CALIVITA Silk & Shine Shampoon


Nowoczesna formuła szamponu i jego odpowiednio dobrane składniki zapewniają wiele korzyści, zarówno dla włosów, jak i skóry głowy.

CALIVITA Silk & Shine Shampoon

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

CENA KLUBOWA - 27zł - WEJDZSilk&Shine Shampoo to już drugi produkt z serii CaliVita® Cosmetics, który, po nowym balsamie do ciała – Hand&Body Lotion, wzbogacił kosmetyczną ofertę firmy. Nowoczesna formuła szamponu i jego odpowiednio dobrane składniki zapewniają wiele korzyści, zarówno dla włosów, jak i skóry głowy.

Aloe Vera (wyciąg z aloesu)
– jego głównym zadaniem jest utrzymanie naturalnego nawilżenia włosów. Dzięki właściwościom przeciwzapalnym, wyciąg z aloesu stanowi naturalną ochronę, a włosom nadaje połysk, objętość i zdrowy wygląd.

Dzięki prowitaminie B5 (Pantenol) włosy nabierają elastyczności, pozostają długo nawilżone i błyszczące. Składnik ten nie dopuszcza do rozdwajania się końcówek oraz polepsza kondycję włosów zniszczonych gorącym powietrzem suszarki i nieumiejętnym szczotkowaniem.

Zaletą nowego szamponu jest uniwersalność i zdolność działania „na wielu frontach”: dokładnie, ale delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy, jednocześnie dbając o zachowanie jej naturalnej warstwy ochronnej; wzmacnia cebulki włosowe, zabezpieczając włosy przed wypadaniem; zapobiega niszczeniu struktury włosa spowodowanym suszeniem suszarką, modelowaniem i szczotkowaniem fryzury.

Silk&Shine Shampoo jest przeznaczony do częstego używania i do każdego rodzaju włosów. Dodatkowym atutem szamponu jest brak podrażnień oczu, gdyż w składzie zrezygnowano z zastosowania soli.

Zawartość 250 ml

Cena za1litr: 140zł

"
Szukaj: