CALIVITA Power Mins


Produkt zawiera składniki mineralne występujące w postaci łatwo przyswajalnych chelatów.

CALIVITA Power Mins

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

CENA KLUBOWA - 50zł - WEJDZDo prawidłowego funkcjonowania naszych procesów życiowych nie wystarczą tylko witaminy – konieczne są również składniki mineralne, których nasz organizm nie jest w stanie sam produkować. Dlatego też musimy dostarczyć je z dietą lub suplementami diety.
  Produkt Power Mins zawiera odpowiednie proporcje wysokiej jakości składników mineralnych, niezbędnych naszemu organizmowi.
 
    
Power Mins to specjalny produkt dostarczający organizmowi odpowiednią ilość niezbędnych składników mineralnych.
   
  Aktywne składniki:
  Wapń jest ważny dla zachowania zdrowej struktury kości i zębów. Bierze udział w procesie krzepnięcia krwi. Obecność magnezu jest jednym z podstawowych warunków skutecznego działania układu nerwowego oraz mięśni. Ponadto uczestniczy on w procesach podziału komórkowego oraz w syntezie białka.
   
  Miedź, pomimo że jej zalety są mniej znane, pełni wiele zadań w organizmie. Bierze udział m.in. w funkcjonowaniu antyoksydacyjnego systemu obronnego oraz układu nerwowego, w metabolizmie cholesterolu i cukru, jak również w procesach powstawania energii. Wspiera tworzenie właściwej struktury krwinek czerwonych i leukocytów oraz wspomaga prawidłowy metabolizm żelaza. W przypadku niedoboru chromu, prawidłowy metabolizm węglowodanów ulega zakłóceniu. Jod jest konieczny do tworzenia hormonów tarczycy, podczas gdy mangan chroni organizm przed wolnymi rodnikami i jest niezbędny w metabolizmie białek, węglowodanów oraz tłuszczów. Z kolei molibden to ważny element enzymu odpowiedzialnego za wykorzystanie żelaza. Potas natomiast odgrywa istotną rolę w utrzymaniu gospodarki wodnoelektrolitowej oraz kwasowo-zasadowej organizmu. Co więcej, pomaga w zachowaniu prawidłowych wartości poziomu ciśnienia krwi. Selen to bardzo ważny antyoksydant. Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Cynk również jest konieczny, by układ immunologiczny właściwie funkcjonował.
   
  UWAGA!
   
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.1 tabletka zawiera:
Wapń...250 mg
Magnez...150 mg
Potas...25 mg
Cynk...7,5 mg
Mangan...4 mg
Żelazo...4 mg
Miedź...0,5 mg
Jod...50 mcg
Selen...20 mcg
Chrom...50 mcg
Molibden...125 mcg
Sposób użycia: 2 tabletki dziennie lub wg zaleceń.


Opakowanie zawiera 100 tabletek.

"
Szukaj: