CALIVITA PARAPROTEX grzybice bakterie wirusy gronkowiec


Pozbądź się nieproszonych gości ze swojego organizmu

ParaProteX

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

CENA KLUBOWA - 107zł - WEJDZ

Pasożyty – robaki, bakterie, grzyby, wirusy  – przez cały czas są obecne w naszym środowisku. Przez długi okres czasu atakują nas niepostrzeżenie, a o ich istnieniu dowiadujemy się dopiero wtedy, kiedy problem już zaistniał. ParaProteX uzupełnia codzienną dietę w składniki roślinne, które regulują pracę przewodu pokarmowego oraz wzmacniają odporność tak, byśmy mogli skuteczniej walczyć z „nieproszonymi gośćmi”.

Głównymi składnikami aktywnymi ParaProteX są rośliny, stosowane w medycynie ludowej już od tysiącleci: Owoc Rangoon creeper - roślina występująca w Indii. Jej liście wykorzystuje się do produkcji maści. W medycynie naturalnej jest on wykorzystywany dzięki swoim zdrowotnym właściwościom. Wyciąg z berberysu zwyczajnego - posiada właściwości odkażające.  Olej goździkowy - jego aktywny składnik - eugenol - to silny antyoksydant.  Mirra - wzmacnia system immunologiczny, ochrania wątrobę przed toksycznymi substancjami oraz wspomaga jej funkcjonowanie. Zawartość potasu, sodu, krzemu oraz cynku wspomaga oczyszczanie organizmu z produktów ubocznych. Orzech włoski - jego aktywny składnik – junglan – pełni ważną rolę w ochronie przed pasożytami. Wyciąg z nasion z grejpfruta - posiadaj silne właściwości antyseptyczne, jednocześnie nie niszczące przyjaznych bakterii jelitowych. Czosnek - bogaty w witaminy i składniki mineralne, pełni pożyteczną rolę w organizmie. W medycynie ludowej od wieków jest stosowany przeciwko pasożytom jelitowym.

 

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie według zaleceń (stopniować i zwiększać dawkę co kilka dni, od 1 tabl. dziennie maksymalnie do dawki 1 tabl. na 10kg masy ciała dziennie)
   
  UWAGA!
   
Przyjmowanie składników roślinnych nie może zastąpić konsultacji oraz badania lekarskiego! W przypadku zauważenia obecności pasożytów w organizmie, udaj się natychmiast do lekarza!
   
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Szukaj: