CALIVITA Meal Time


Produkt zawiera enzymy papai.

CALIVITA Meal Time

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

CENA KLUBOWA - 26zł - WEJDZ

 

W obecnych czasach naturalne rozwiązania stają się coraz bardziej powszechne, nawet w związku z niektórymi problemami trawiennymi. Główny składnik aktywny papai to enzym papaina, substancja rozkładająca białka. Innym cennym enzymem papai są pektazy rozkładające pektyny.
 
    
Trawienie to proces przekształcania składników odżywczych (białek, węglowodanów, tłuszczów) za pośrednictwem rozmaitych enzymów na mniejsze cząstki, które mogą być wchłonięte i przyswojone przez organizm. Jeśli nie spożywamy posiłków w odpowiednim czasie, składzie i ilości, pogarsza się skuteczność procesów trawienia. Składniki odżywcze podlegają procesom fermentacji oraz gnicia, podczas których wytwarzane są szkodliwe produkty uboczne. Na pracę układu trawiennego może również wpływać  zmiana stylu życia, predyspozycje fizjologiczne, stres oraz starzenie się człowieka.


  Trawienie jest regulowane przez enzymy, dlatego też suplementacja naturalnych enzymów może wspomóc ten proces. Najważniejszym enzymem owocu i liści tropikalnej papai jest papaina, która przypomina ludzki enzym rozkładający białka – pepsynę. Jej nadrzędnym zadaniem jest wstępne rozłożenie białek (dzięki tej właściwości papaina jest szeroko rozpowszechniona w przemyśle przetwórczym oraz mięsnym). Papaina, rozkładając białka do postaci aminokwasów, zmniejsza procesy gnilne niestrawionych białek.
     
  UWAGA!
 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

UWAGA!
Spożywanie papai i surowego ananasa nie jest zalecane osobom z chorobą wrzodową.


1 tabletka zawiera:
Enzymy papai...250 mg

Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie po posiłku lub wg zaleceń.


Opakowanie zawiera 100 tabletek.

Szukaj: