CALIVITA Digestive Enzymes


NATURALNE ENZYMY

CALIVITA Digestive Enzymes

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

CENA KLUBOWA - 78zł - WEJDZPodstawowym warunkiem idealnego wykorzystania substancji odżywczych jest właściwy proces trawienia. Aktywne składniki produktu to substancje pochodzenia roślinnego oraz enzymy trawienne, wytwarzane również przez nasz organizm, które mogą korzystnie wpływać na prawidłowy przebieg procesów trawienia, a przy niedoborze soków żołądkowych – mogą być pomocne w przypadku kłopotów z trawieniem.
 
     Procesy życiowe wymagają energii, którą czerpiemy m.in. z żywności. Enzymy trawienne odgrywają istotną rolę w przekształcaniu pokarmu w energię. Rozkładają go na proste składniki, czyniąc je gotowymi do wchłonięcia przez przewód pokarmowy.
  Pankreatyna to mieszanina najważniejszych enzymów trawiennych trzustki, które są odpowiedzialne za rozkład białek, węglowodanów i tłuszczów. Wytwarzana w żołądku pepsyna oraz uzyskiwana z papai papaina to ważne enzymy w trawieni białek. Z kolei betaina HCl korzystnie wpływa na procesy trawienia. Enzym diastaza odpowiada za rozkład węglowodanów.

A zatem, całkowity proces trawienia wymaga odpowiednich ilości enzymów, odpowiedzialnych za rozkład różnych substancji. Z wiekiem nawet u zdrowych osób zmniejsza się ilość wytwarzanych enzymów, co pogarsza jakość trawienia oraz może być przyczyną nieprzyjemnych objawów, towarzyszących temu stanowi. U osób z grupą krwi A taka sytuacja często występuje bez względu na wiek. Inną przyczyną niedoboru enzymów mogą być niewłaściwe nawyki żywieniowe, spożywanie potraw mrożonych oraz poddawanych obróbce termicznej, pasteryzowanych lub przyrządzanych w mikrofalówce. W każdym z tych przypadków warto wspomóc prawidłowy proces trawienia poprzez zastosowanie enzymów trawiennych w postaci suplementów diety. U osób, stosujących Digestive Enzymes, wykorzystanie innych suplementów diety CaliVita® International jest jeszcze bardziej skuteczne.
   
  UWAGA!

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.


Opracowano na podstawie artykułu prof. dr n. med. V. Szedlak-Vadocz pt: “Enzymy wspomagające trawienie”


1 tabletka zawiera:
Nasiona kopru...75 mg
Pankreatyna...75 mg
Kurkuma..37,5 mg
Kwas glutaminowy..25 mg
Pepsyna... 17,5 mg
Bromelaina... 12,5 mg
Betaina HCL..10 mg
Diastaza..10 mg
Proteaza...7,5 mg
Papaina...5 mg

Opakowanie zawiera 100 tabletek.
Sposób użycia: 1-2 tabletki dziennie bezpośrednio przed jedzeniem lub na początku posiłku.

"
Szukaj: