CALIVITA Chromium Max (chrom)


Korzystnie oddziałuje na procesy przemiany materii.

CALIVITA Chromium Max (chrom)

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

CENA KLUBOWA - 45zł - WEJDZCzęstym efektem diet odchudzających, zazwyczaj kojarzonych z wyrzeczeniami, są chwilowe, nagłe napady głodu lub ochota na zjedzenie czegoś słodkiego. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że powodem tej „chwilowej słabości” może być niedobór chromu. Chromium Max 500, który zawiera chrom w łatwo przyswajalnej przez organizm formie, może służyć nam pomocą w momentach „kryzysu głodowego”.
    
Chrom to składnik mineralny, należący do grupy mikroelementów – substancji niezbędnych organizmowi w bardzo małych ilościach. Organizm nie potrafi ich sam wytwarzać, dlatego też należy dostarczać je ze źródeł zewnętrznych. Chrom odgrywa istotną rolę w regulacji poziomu glukozy we krwi. Współpracując z hormonem trzustki – insuliną – bierze udział w metabolizmie węglowodanów, białek oraz tłuszczów. Może pomóc w hamowaniu nadmiernej ochoty na zjedzenie czegoś słodkiego, co może być wywołane wahaniami poziomu cukru we krwi. W ten sposób dieta odchudzająca staje się jeszcze bardziej efektywna. Chrom można znaleźć w drożdżach, małżach, brokułach oraz produktach wykonanych z pełnoziarnistej mąki pszennej.
  Warto pamiętać, że nie wszystkie postacie chromu są właściwie przyswajane. Najbardziej znany – pikolinian chromu – to związek chelatowy, doskonale wykorzystywany przez organizm. Z tego właśnie powodu Chromium Max 500 również go zawiera.
   
  UWAGA!
  • Nie zaleca się przyjmowania chromu przez kobiety w ciąży, karmiące matki oraz małe dzieci.
    Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.


UWAGA!
Pikolinian chromu nawet w bardzo dużych dawkach nie jest toksyczny. Osoby chore na cukrzycę przy zażywaniu chromu nie powinny zapominać o obowiązującej diecie.1 kapsułka zawiera:
Pikolinian chromu...500 mcg
Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie lub wg zaleceń.


Opakowanie zawiera 100 kapsułek.

"
Szukaj: