CALIVITA AC-Zymes


Kapsułki zawierające żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus.

CALIVITA AC-Zymes

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

CENA KLUBOWA - 58zł - WEJDZ

 

Istnieje bardzo ścisły związek pomiędzy właściwym funkcjonowaniem układu pokarmowego a naszym zdrowiem, w którym znaczącą rolę odgrywa „przyjazna” flora jelitowa. Niezdrowy styl życia, picie alkoholu, zanieczyszczone środowisko mogą niszczyć florę jelitową, co w konsekwencji będzie prowadzić do namnażania się bakterii jelitowych.     
    
W przewodzie pokarmowym człowieka występuje ogromna ilość różnorodnych mikroorganizmów, ogólnie określanych mianem flory jelitowej. U dorosłego człowieka stanowią one około 1,5 kg masy ciała. Większość z nich żyje w symbiozie z ludzkim organizmem, ale co ważniejsze – są one niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania; nazywa się je probiotykami. Jednakże inne bakterie mogą być zdecydowanie szkodliwe. 

Lactobacillus acidophilus to szczególnie odporne i użyteczne bakterie. Potrafią żyć w przewodzie pokarmowym do 10 dni, a nawet dłużej. Tworzą niesprzyjające środowisko dla różnorodnych, szkodliwych patogenów (bakterii Clostridium, E.coli, grzybów, itp.). Mogą wspomagać wykorzystywanie białek mleka, aminokwasów, tłuszczów i laktozy, uczestniczą także w syntezie witamin z grupy B. Z ich pomocą możemy zachować prawidłową florę bakteryjną przewodu pokarmowego, skutecznie wspierając w ten sposób prawidłowe funkcjonowanie naszego układu trawiennego. Błonnik z nasion babki Plantago ovata (Babka jajowata) korzystnie wpływa na funkcjonowanie żyjących bakterii jelitowych. Wzmaga on uczucie sytości, opóźnia opróżnianie żołądka i w rezultacie organizm „radzi sobie” z mniejszą ilością pożywienia. Dostarczony do naszego organizmu działa niczym gąbka, która pochłania znaczące ilości wody i różnych substancji (np. toksyn, metali ciężkich, kwasów żółciowych, tłuszczów i cholesterolu), spełniając idealną rolę „czyściciela” okrężnicy. Warto dodać, że odpowiednia ilość błonnika ma także pozytywny wpływ na zdrowie naszego układu sercowo-naczyniowego.
   

Produkt AC Zymes uzupełnia dietę w żywe kultury bakterii Lactobacillus acidopillus. 

1 kapsułka dostarcza aż 2 miliardy tych użytecznych bakterii probiotycznych.

Komu szczególnie polecamy?

  • Osobom po terapii antybiotykowej. 
  • Osobom prowadzącym stresujący tryb życia. 
  • By wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.
  • Osobom odżywiającym się nieprawidłowo. 
  • Palaczom tytoniu.


  UWAGA!

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

1 kapsułka zawiera:
Żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus...2 miliardy

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie lub wg zaleceń.


Opakowanie zawiera 100 kapsułek.
"

Szukaj: